Pomozte nám prosím zredukovat počet telefonních hovorů a ušetřete čas.

Berte prosím ohled na ostatní zákazníky, kteří se chtějí dovolat na naši přetíženou linku.

Kolik bude oprava přibližně stát?

*Pro odhad ceny opravy Vašeho přístroje prosím vyplňte nezávazný FORMULÁŘ, bez nahlédnutí do ceníku náhradních dílů, nelze cenu opravy odhadnout s uspokojivou přesností. Po telefonu odhad ceny nezdělujeme.

Opravujete levnou a rozměrnou elektroniku ?

*NE. Levná, nebo rozměrná elektronika s kupní cenou pod 2000 czk se nevyplatí opravovat. (feny, mikrovlnky, kulmy, mixery, rychlovarky, rádia, dvd, pračky …) – pro kontakt na specializovanou firmu, prosíme použijte internet.

Záruka, nebo dotaz ?

*Pokud mate dotaz k obsluze Vašeho přístroje, nebo je přístroj v záruce obrate se prosím na prodejce, nebo operatora. Vzhledem k počtu typů na trhu Váš přístroj nebudeme znát a uživatelské manuály nevlastníme.

Kolik zaplatím ?

*Zaplatíte pouze Vámi schválenou cenu opravy. Neplatíte dopravu ani diagnostiku ta je ZDARMA. 500 Kč zaplatíte pouze v případě, že si přejete složit a vrátit neopravený, nebo neopravitelný přistroj. Pokud jej ponecháte k likvidaci vše je ZDARMA.

Jak zabalit ?

*Za poškození způsobené přepravou neneseme odpovědnost a proto prosím přístroje balte velmi pečlivě. Přistroje větší než 20 x 20 x 20 cm přijímáme k transportu pouze v originálním obalu, nebo obalu který má alespoň 10 cm polistyrénové desky po cele ploše a všech stranách bez mezer (k dostání bauhaus, baumax, hornbach ...).

Je možné zaslat opravu rovnou poštou?

*Ano, pokud se rozhodnete přístroj zaslat na naší adresu vždy jej velmi pečlivě zabalte a připojte průvodni dopis s popisem závady a Vašimi kontaktními údaji.

Jak nejlépe zjistit závadu a odhad ceny ?

*Po telefonu nelze závadu identifikovat, ani ji odstranit :) Nejlepší a nejrychlejší způsob, který doporučujeme je vzít poškozený přístroj a zastavit se přímo na naší pobočce Rumunská 27, Praha 2. Nebo použijte náš nezávazný objednávkový formulář . - mapka

Doprava a pobočky.

*Jediná pobočka je v Praze na níže uvedené adrese. V ostatních místech České republiky lze objednat svoz zdarma, nebo uloženku po odsouhlasení cenového limitu a vyplnění kontaktních údajů přes FORMULÁŘ

Adresa a otevírací doba:

Po - Pá: : 11:00 - 17:00 mail: info@allservice.cz Allservice – adresa - mapka  Rumunská 27 (vchod z ulice Londýnská, jsme přímo na rohu) 120 00 Praha 2 Jak se k nám dostanete? Metro C(červené) I.P.Pavlova, Tram 4,6,10,16,22,23 - mapka
ROZUMÍM – KONTAKT