Servis KAVOVARU

OPRAVY KÁVOVARŮ NEJEN PO PRAZE

V Praze je možně nás navštívit přímo na pobočce kde Vám náš team profesionálu poradí.

Náš tým profesionálů je vždy připraven vám pomoci. Naším cílem je spokojenost zákazníka a možnost připravit si kávu nejvyšší kvality. Naše společnost provádí opravy kávovarů všech značek. Zabývá se takézařízeními na přípravu kávy, horkých nápojů a další barovou technikou. Cílem našich služeb je zákazníkovi zajistit správnou funkci kávovaru tak, aby připravená káva byla vždy chutná a odpovídala standardům nejvyšší kvality. Jsme přesvědčeni o tom, že k přípravě výborné kávy je nezbytná správná funkce kávovaru, a proto naše služby zahrnují také garanční prohlídky kávovarů, odvápnění a jejich čištění. Zabýváme se také profesionálním poradenstvím v oblasti péče o kávovary a barovou techniku.

Provádíme opravy kávovarů nejen těchto značek a nejen v Praze

Provádíme opravy kávovarů nejen těchto značek a nejen v Praze AEG, Bravilor, Bosch DeLongi, Carimali, Faema, Futurmat, Jura, Reneka, Nuova Simonelli, San Marco, Saeco,Siemens, Vibiemme, Wega a další. Naším cílem je provést opravuv co nejkratším čase za rozumnou cenu. Opravy kávovarůprovádíme do 5 pracovních dnů.

Opravy kávovarů zajišťujeme nejen po Praze ale i v rámci celé ČR.

Dle požadavků zákazníka nabízíme také možnost expresních oprav i o víkendech. Opravy kávovarůprovádíme přímo u zákazníka. Jedná-li se o opravu většího rozsahu, provádíme ji v našem servisním středisku. Kávovar si u zákazníka vyzvedneme a po opravě jej samozřejmě doručíme zpět k zákazníkovi. Svým zákazníkům vždy garantujeme profesionální přístup a příznivé ceny.V případě nutnosti většího zásahu do kávovaru, kontaktujeme zákazníka a domluvíme se na dalším postupu a cenovém návrhu. Vždy se snažíme vyjít svým klientům maximálně vstříc a svým přístupem dosáhnout spokojenosti na obou stranách.

Co zahrnuje opravou kavovaru

Součástí opravy kávovaruje také jeho odvápnění, vyčištění speciálními čisticími prostředky a konečné nastavení kávovaru dle požadavků zákazníka. V Praze vyjíždíme k zákazníkům kteří mají smlouvu o údržbě která zajišťuje bezproblémový chod včasnou prevencí a čištěním. V případě problému pak nabízí komfort, jelikož problém řeší náš výjezdní technik a není nutné kávovar nikam nosit. Náš tým profesionálů je vám vždy připraven poskytnout cenné rady v oblasti opravy kávovarů a doporučení pro další bezproblémový chod vašeho kávovaru. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám připravíme předběžný cenový návrh pro opravu vašeho kávovaru.